Redaktor naczelny miesięcznika "IT w Administracji"

Wieloletni dziennikarz i wydawca tytułów z branży ekonomicznej i IT – m.in. zastępca redaktora naczelnego miesięcznika komputerowego CHIP.

Więcej

MultiAccess Centre

Od 2012 jest czynnie związana z tematyką włączenia cyfrowego i społecznego.

Więcej

Key Account Manager Business Channel w Brother Polska

Absolwent Akademii Górniczo Hutniczej w Krakowie. W branży IT działa od ponad 10ciu lat, głównie w zakresie sprzedaży urządzeń drukujących.

Więcej

Specjalista ds. Handlowych

skupia się na pomaganiu klientom w realizacji technologicznych rozwiązań w branży informatycznej

Więcej

Kierownik Działu Współpracy z Podmiotami Otoczenia EZD w NASK-PIB

Kierownik Działu Komunikacji i Kompetencji Cyfrowych oraz Działu Współpracy z Podmiotami Otoczenia EZD w Naukowej i Akademickiej Sieci Komputerowej Państwowym Instytucie Badawczym.

Więcej

Biegły rewident, wykładowca

biegły rewident, ekspert rynku gospodarczego

Więcej

Inżynier sieciowy

z kilkunastoletnim doświadczeniem w projektowaniu i zabezpieczaniu sieci IP. Zawodowo od ponad 10 lat związany z firmą S4E oraz rozwiązaniami sieciowymi firmy Huawei.

Więcej

Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Poznaniu

Doradca Zarządu Stowarzyszenie Jakości Systemów Informatycznych. Ekspert ds. Robotyzacji, Prezes Zarządu ForProgress.

Więcej

Dyrektor Handlowy w Komputronik Biznes

z branżą IT związany od 15 lat, zarządza zespołem handlowym, koncentrując się na dedykowanych rozwiązaniach dla organizacji, w których druk dokumentu, skanowanie, kopiowanie i faksowanie są ważnymi elementami codziennych działań biznesowych

Więcej

Specjalista ds. Sprzedaży systemów IT

specjalizacja obejmuje szeroki zakres rozwiązań, w tym: systemy OCR, obieg dokumentów, zarządzanie drukiem oraz tworzenie repozytoriów, które integrują całą infrastrukturę związaną z procesem cyfryzacji

Więcej

Założyciel i dyrektor zarządzający w Pikselomania Sp. z o.o. 

Specjalista w zakresie usług zarządzania drukiem

Więcej

Product Manager Senhasegura w Dagma Bezpieczeństwo IT

Odpowiedzialny za wsparcie i ekspansję sprzedaży rozwiązań Senhasegura na polskim rynku.

Więcej

Product Manager Stormshield w DAGMA

Product Manager Stormshield w DAGMA. Wspiera rozwój i wsparcie kanału partnerskiego, nadzoruje testy produktowe oraz kontaktuje się bezpośrednio z klientami w celu doboru odpowiedniego dla nich rozwiązania.

Więcej

Datacenter Sales Specialist

Od ponad 10 lat związany z technologia Fujitsu. Głównym obszarem zainteresowań jest środowisko przetwarzania i przechowywania danych.

Więcej

Dyrektor Działu Technicznego

Inżynier IT z 15-letnim doświadczeniem. Specjalizuje się w zarządzaniu siecią, konfiguracją i zarządzaniem systemami operacyjnymi, wdrażaniem usług katalogowych oraz wirtualizacją.

Więcej

Trener i konsultant

Od 14 lat profesjonalnie związany z zarządzaniem systemami informatycznymi – początkowo w administracji rządowej, obecnie swoją wiedzę wykorzystuje jako konsultant i certyfikowany trener technologii firmy Microsoft.

Więcej

Kierownik Projektu "Drony Nad Metropolią"

Od 2018 inicjuje i koordynuje działania w obszarze bezzałogowych statków powietrznych w Urzędzie Metropolitalnym oraz w ramach Centralnoeuropejskiego Demonstratora Dronów.

Więcej

Architekt rozwiązań IT i Kierownik Działu Infrastruktutalnego w Komputronik Biznes

w branży IT od ponad 10 lat, w Komputronik Biznes zarządza zespołem inżynierów.

Więcej

Lenovo PC Business Group

Od 1999 roku związany z branżą informatyczną i telekomunikacyjną. Przez ostatnie lata pracował u czołowych firm m.in. Hewlett-Packard oraz ACER gdzie w zespołach techniczno-sprzedażowych był odpowiedzialny za największe instytucje z sektorów Administracji Publicznej.

Więcej

Ekspert w dziedzinie zamówień publicznych, w szczególności złożonych zamówień informatycznych, autorka wielu publikacji, członek zarządu OSKZP, członek Rady Programowej miesięcznika „Przetargi Publiczne”, wykładowca.

Więcej