Zastępca Dyrektora w Departamencie Rozwoju Usług, Centrum GovTech, Kancelaria Prezesa Rady Ministrów

Zastępca Dyrektora Departamentu Rozwoju Usług w Centrum GovTech w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Odpowiada za realizację programu „Wspólna Infrastruktura Informatyczna Państwa” w ramach Programu Zintegrowanej Informatyzacji Państwa.

Więcej

Trener i konsultant

Trener i konsultant. Od 14 lat profesjonalnie związany z zarządzaniem systemami informatycznymi – początkowo w administracji rządowej, obecnie swoją wiedzę wykorzystuje jako konsultant i certyfikowany trener technologii firmy Microsoft.

Więcej

MultiAccess Centre

Od 2012 jest czynnie związana z tematyką włączenia cyfrowego i społecznego. W latach 2014/2015 była inicjatorem, propagatorem i kierownikiem kwalifikacyjnych studiów podyplomowych Włączenie cyfrowe i społeczne: strony internetowe, audiodeskrypcja, multimedia.

Więcej

Radca prawny, Partner w Kancelarii Traple Konarski Podrecki i Wspólnicy

Ekspert prawny z kilkunastoletnim doświadczeniem w obsłudze projektów IT. W kancelarii uczestniczy w pracach praktyki TMT, kierując zespołem IT-Telco oraz Zamówień Publicznych. Specjalizuje się w problematyce prawnej nowych technologii i prawa autorskiego.

Więcej

Starszy Kierownik Projektu, Departament Rozwoju Usług Centrum GovTech, Kancelaria Prezesa Rady Ministrów

Manager z wieloletnim doświadczeniem, w planowaniu, zarządzaniu złożonymi projektami informatycznymi. Zawodowo od ponad 3 lat związany z Ministerstwem Cyfryzacji, a aktualnie z Centrum GovTech i Kancelarią Prezesa Rady Ministrów, gdzie odpowiada za budowę i rozwój chmury dla administracji publicznej.

Więcej

Dyrektor Wydziału Audytu Wewnętrznego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego

Dyrektor Wydziału Audytu Wewnętrznego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego. Członek Instytutu Audytorów Wewnętrznych IIA Polska, dyplomowany audytor sektora publicznego (CGAP)

Więcej

Kierownik Projektu "Drony Nad Metropolią"

Od 2018 inicjuje i koordynuje działania w obszarze bezzałogowych statków powietrznych w Urzędzie Metropolitalnym oraz w ramach Centralnoeuropejskiego Demonstratora Dronów.

Więcej

Adwokat, Partner w Kancelarii Prawnej SDZLEGAL SCHINDHELM od 2013 r.

Autorka wielu artykułów z zakresu prawa gospodarczego, a także współautorka komentarza do polskiego prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego w języku niemieckim, publikowanego w serwisie informacji prawnej beck-online.de.

Więcej

Menedżer ds. Kluczowych Klientów, EVER

Menedżer ds. Kluczowych Klientów w firmie EVER, odpowiedzialny m.in. za projektowanie oraz budowanie koncepcji zasilania gwarantowanego u Klientów (rozwiązania 1 i 3-fazowe).

Więcej

Lenovo PC Business Group

Od 1999 roku związany z branżą informatyczną i telekomunikacyjną. Przez ostatnie lata pracował u czołowych firm m.in. Hewlett-Packard oraz ACER gdzie w zespołach techniczno-sprzedażowych był odpowiedzialny za największe instytucje z sektorów Administracji Publicznej.

Więcej

Presales w firmie Dell

Presales w firmie Dell. Od kilkunastu lat w branży IT. Od zawsze związany z serwerami i macierzami czołowych producentów.

Więcej

Security Specialist, Advatech

Posiada 19-letnie doświadczenie w branży IT. Obecnie pracuje w firmie Advatech jako Security Specialist.

Więcej

Product Manager w firmie Arrow ECS

Product Manager w firmie Arrow ECS (dystrybutora VAD rozwiązań w branży IT) odpowiedzialny m.in. za obsługę partnerów/integratorów oraz dobór rozwiązań w zakresie składowania i zabezpieczania danych.

Więcej

Public Sector Sales Executive Large Enterprise

W firmie Lenovo pracuje od 2015 roku. Od listopada 2020 roku odpowiada za sektor publiczny oraz rynek edukacji w Polsce.

Więcej

Doświadczony inżynier, prelegent i specjalista IT. Zajmuje się tematyką bezpieczeństwa danych od kilkunastu lat, ze specjalizacją w obszarze kopii zapasowych.

Więcej

4Sync Solutions

Praktyk bezpieczeństwa informacji i systemów informatycznych z 20 letnim doświadczeniem zawodowym.

Więcej

Specjalista ds. handlowych, Arcus S.A.

Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. W Arcus S.A. jest odpowiedzialna za projekty optymalizacji zarządzania dokumentem oraz automatyzacji procesów biznesowych w firmach i instytucjach publicznych.

Więcej

Posiada 20-letnie doświadczenie w branży IT. Specjalizuje się we wdrażaniu sprawdzonych rozwiązań z zakresu infrastruktury teleinformatycznej. Konsolidacja usług, audyty informatyczne, optymalizacja pracy, zapewnianie bezpieczeństwa danych, budowa systemów zasilania, wirtualizacja, tworzenie systemów transmisji danych

Więcej