Redaktor naczelny miesięcznika IT w Administracji

Wieloletni dziennikarz i wydawca tytułów z branży ekonomicznej i IT – m.in. zastępca redaktora naczelnego miesięcznika komputerowego CHIP.

Więcej

Szefowa Centrum Robotyzacji Procesów Ministerstwa Finansów

Zawodowo związana z Ministerstwem Finansów od 2006r., pełniła funkcje kierownicze w zarządzaniu infrastrukturą informatyczną, oraz zarządzaniu projektem budowy Data Center MF.

Więcej

Dyrektor ds. wdrożenia chmury w Centralnym Ośrodku Informatyki

Manager z wieloletnim doświadczeniem w planowaniu, zarządzaniu złożonymi projektami informatycznymi. Zawodowo związany z Centralnym Ośrodkiem Informatyki oraz Kancelarią Prezesa Rady Ministrów.

Więcej

Zastępca Dyrektora Departamentu Zarządzania Systemami w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów

Odpowiada za realizację programu „Wspólna Infrastruktura Informatyczna Państwa” w ramach Programu Zintegrowanej Informatyzacji Państwa. Menedżer z kilkunastoletnim doświadczeniem w zarządzaniu zespołem i strategicznymi projektami w sektorze publicznym, m.in. wdrożenie i rozwój systemów IACS, KSI.

Więcej

MultiAccess Centre

Od 2012 jest czynnie związana z tematyką włączenia cyfrowego i społecznego. W latach 2014/2015 była inicjatorem, propagatorem i kierownikiem kwalifikacyjnych studiów podyplomowych Włączenie cyfrowe i społeczne: strony internetowe, audiodeskrypcja, multimedia.

Więcej

Specjalista ds. rozwoju rynku

Specjalista w Dziale Współpracy z Podmiotami Otoczeniem EZD w Naukowej i Akademickiej Sieci Komputerowej – Państwowym Instytucie Badawczym. Posiada 25 lat doświadczenia zawodowego w branży IT i specjalizuje się w rozwiązaniach do zarządzania dokumentami w firmach i podmiotach publicznych.

Więcej

Key Account Manager Business Channel w Brother Polska

Absolwent Akademii Górniczo Hutniczej w Krakowie. W branży IT działa od ponad 10ciu lat, głównie w zakresie sprzedaży urządzeń drukujących.

Więcej

CEO, Członek Zarządu, GIAP, Sputnik Software

Przez wiele lat pracował w międzynarodowych organizacjach specjalizujących się w rozwiązaniach IT do zarządzania przestrzennego. W 2013 roku postanowił założyć własną firmę o podobnym profilu.

Więcej

Systems Engineer Manager w Fortinet

Uczestniczył w wielu rozbudowanych projektach sieciowych dla największych przedsiębiorstw oraz operatorów telekomunikacyjnych. Pasjonat sieci bezpiecznych bezprzewodowych.

Więcej

Dyrektor Wydziału Informatyki i Telekomunikacji w Urzędzie Miasta Lublin

Pełnomocnik Prezydenta Miasta do spraw Informatyzacji. Absolwent Politechniki Śląskiej w Gliwicach, ukończone liczne studia podyplomowe i szkolenia, związany ze środowiskiem naukowym jako doradca oraz wykładowca.

Więcej

Wicedyrektor Programu GovTech Polska realizowanego przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów

Kierownik Działu Komunikacji i Kompetencji Cyfrowych oraz Działu Współpracy z Podmiotami Otoczenia EZD w Naukowej i Akademickiej Sieci Komputerowej Państwowym Instytucie Badawczym.

Więcej

Biegły rewident, wykładowca

Wykładowca zagadnień z zakresu inwentaryzacji, środków trwałych, odpisów aktualizujących oraz informacji dodatkowej w jednostkach budżetowych.

Więcej

Od 1999 roku związany z branżą informatyczną. W HP od przeszło 8 lat. Obecnie wspiera Partnerów w sprzedaży Usługi Zarządzania Drukiem.

Więcej

Informatyk, manager w branży IT od ponad 13 lat.

Więcej

Account Developer

Od 6 lat w Bechtle jako Sales. Odpowiedzialny za rozwiązania AudioVisual w tym również za wykorzystanie monitorów z rodziny Digital Singage w biznesie.

Więcej

Dyrektor Oddziału Katowice Arcus S.A.

Od 10 lat w Arcus S.A., gdzie odpowiada za projekty związane z obniżeniem kosztów eksploatacji oraz usprawnieniem przetwarzania dokumentów elektronicznych w każdej organizacji. Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii.

Więcej

Key Account Manager ITS

Posiada 14 lat doświadczenia w pozyskiwaniu i budowaniu długofalowych relacji z klientami oraz partnerami biznesowymi. Dotychczasowe doświadczenie handlowe w dużej mierze opiera się na branży eventowo-konferencyjnej.

Więcej

Product Manager w Arkanet

Ponad 14 lat doświadczenia w sprzedaży systemów security oraz backup i storage. Uczestniczył w wielu projektach zarówno dla sektora publicznego jak i biznesu.

Więcej

Trener i konsultant

Trener i konsultant. Od 14 lat profesjonalnie związany z zarządzaniem systemami informatycznymi – początkowo w administracji rządowej, obecnie swoją wiedzę wykorzystuje jako konsultant i certyfikowany trener technologii firmy Microsoft.

Więcej

Kierownik Projektu "Drony Nad Metropolią"

Od 2018 inicjuje i koordynuje działania w obszarze bezzałogowych statków powietrznych w Urzędzie Metropolitalnym oraz w ramach Centralnoeuropejskiego Demonstratora Dronów.

Więcej