Hotel Zimnik, Lipowa k. Żywca

O hotelu

Hotel Zimnik w sercu gór to luksusowy wypoczynek z dala od miejskiego zgiełku. Hotel usytuowany jest w cichej okolicy u podnóża góry Skrzyczne, najwyższego szczytu w Beskidzie Śląskim. Możliwość połączenia pracy z wypoczynkiem wśród pięknych krajobrazów oraz komfort i wysoka jakość  usług hotelu są gwarancją sukcesu każdego przedsięwzięcia.

Obiekt zapewnia zakwaterowanie w wysokim standardzie, całodobową recepcję oraz bezpłatny dostęp do sauny, łaźni parowej i krytego basenu z przeciwprądem. Pokoje są przestronne, a ich eleganckie wnętrza są utrzymane w odcieniach beżu i ciemnego brązu. W każdym z nich znajduje się telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych oraz łazienka z prysznicem.

Hotel Zimnik Luksus Natury oferuje szeroki wybór zajęć rekreacyjnych, takich jak jazda konna i jazda na nartach. Doskonałym miejscem na relaks jest spa i centrum odnowy biologicznej. Dla dzieci przygotowano plac zabaw i pokój zabaw.

Restauracja Smaków Hotelu Zimnik łączy w sobie wygodny kąt kawiarniany z barem i restauracją. Doskonała kuchnia regionalna, bogate menu oraz specjały kuchni zadowolą nawet najbardziej wymagające podniebienia.

Adres

Hotel Zimnik
ul. Jaski 14
34-324 Lipowa

33 860 15 90

Strona hotelu

ZGŁOSZENIA 71 797 28 58 Olga Gutt Koordynator ds. Zgłoszeń i Kontaktu z Klientem olga.gutt@presscom.pl